از همراهی مهره‌های داخلی تا منحرف کردن اذهان جهانی

ترافیک نسبتا معمولی در جریان بود در مسیر خیابان آزادی و خیابان انقلاب و مردم مشغول کارهای خودشان بودند و البته ترافیک خط‌ ویژه باعث شده بود که یک کم بر بار ترافیکی افزوده شود.

ساعت حدود ۳-۴ شد وقتی دیدم هیچ خبری نیست خندم گرفت که باز این بندگان خدا قرصاشون رو برعکس خوردن و توهمشون بالا زده ولی از همان ساعات بود که صحنه‌هایی رو دیدم که خب یک کم متعجبم کرد، اول صبح همان روز خبر رفتن یک فرد به بالای جرثقیل برای خودکشی و اینها که باز هم یک تقلید کاریکاتوری از انقلاب‌های مصر و تونس به امید اینکه جواب بده که نا موفق بود و هر چی کار رسانه‌ای هم روش شد هیچ ثمری نداشت. دوم بی‌آر‌تی های شهرداری بود که وقتی ما فکر میکردیم این شلوغی بی‌آر‌تی فقط برای کم کردن قدرت مانور نیرو‌های امنیتی هست ولی بعد اندکی دیدیم چند بی‌آر‌تی وسط چهار‌راه‌ مثلا ولی‌عصر گفتن ماشین خراب شده یا جلوتر نمیریم همه مسافرین رو خالی کردند،‌جمعیت حدود ۳۰۰-۴۰۰ نفری مردم به صورت دسته‌ای وارد پیاده‌رو یا چهار‌راه می‌شد و شلوغی زیادی رو درست میکرد . ولی‌عصر، انقلاب رودکی و آزادی همین سنایو پیاده شد.
با همه این برنامه‌ریزی ها باز نشد و نتوانستند در خیابان اصلی یعنی آزادی و انقلاب حرکتی ایجاد کنند که این جای شکر گذاری و تشکر دارد.
چند تجمع محدود در خیابان‌های فرعی نظیر توحید و جیحون و کارون شکل گرفت که بعد از اندکی دقیقی پا به فرار گذاشتند،‌ که خب خساراتی هم به اموال عمومی و مغازه و دکان مردم وارد شد که صحبتی که با مردم میکردیم همان شب به شدت خشمگین بودند، البته خوبی که داشت این بود که خود مردم فیلمبرداری و عکاسی کرده بودند از خانه و مغازشون و با شوق و اشتیاق در اختیار نیرو‌های امنیتی میگذاشتند.
یک دسته مردم هم از ساعت ۵ به خیابان‌ها ریختند و راهپیمایی کردند، و تا نزدیک ۱۰ شب در خیابان بودند که اکثر آنها شیرزنان و خواهران بسیجی بودند که باعث ترس شدید منافقین شدند و همه منافقین را فراری دادند.و اما ریشه یابی این حادثه که چرا اصلا باید شکل بگیره رو خیلی راحت میشه پیدا کرد، بعد از انقلاب تونس و مصر که موجب ذلت امریکا شد و موج رسانه ای به سمت انقلاب یمن و بحرین و .. می‌رفت، دشمن صهیونیزمی برای اینکه بتواند لااقل با وقفه‌ای کوتاه مدت دیر‌تر نابودی نوکران خود را مشاهده کند با برنامه‌ریزی نسبتا خوبی روزی را برگزید که سالگرد اولین تحرک خود بود.

تمام رسانه‌های بین‌المللی و زرد از روز ۲۳ بهمن شروع به بازتاب خبرهای ۲۵ بهمن ایران کردند و از صبح ۲۵ بهمن شروع به جووسازی که تا امروز هم ادامه دارد. به نوعی سعی دشمن بر این است که ذهن‌ها از موج انقلاب اسلامی در جهان بر اتفاقات بی محتوای ایران معطوف گردد . همانطور هم که دیدین قبل و بعد ۲۵ بهمن مسئولین کشورهای غربی مدام در حال بحث روی ابعاد این اتفاق هستند ولی متاسفانه باز هم اشتباه کردند، هنوز نفهمیدند که مردم هر وقت توطئه‌ای را حس کنند واکنش بدتری نسبت به ان خواهند داد و این واکنش شاید به این برسه که مهره‌های دشمن از این کشور برای همیشه حذف بشوند.

منبع:شوند

/ 6 نظر / 20 بازدید

salam azizam weblogeto didam age khasti mano ba esme ye donya chizmiz limk kon khabar bede ta manam linkey konam http://chizmiz.persianblog.ir/ mail: hoszam_2010@yahoo.com

hamed

مهران جان دفعه بعد میگم با ما بیای و واقعیت رو ببینی عزیز دل برادر. این جفنگیات خیلی فرق می کنه با آن حضور بسیار زیاد مردم! طوری که بسیجیها از دست مردم فرار می کردند و مثلا کسی که ترک موتور بود می افتاد و بدست مردم بیشمار گیر می افتاد و دوستانش هم جرات نداشتند برگردند نجاتش بدهند! حتما دیدی عکس از بسیجی های کتک خورده! چه جوریه که یک بسیجی آنقدر کتک می خورد و دوستانش که بقول شما خیلی زیاد بودند تنها می گذارندش!؟

hamed

متاسفانه اثبات دروغ های رسانه های دولتی خیلی آسان شده. میزنن بچه مردم رو می کشن و میگن شهید شده بدست منافقین! قسمت هایی از فیلم آجری در دیوار که شهید صانع ژاله در سکانس آغازین آن بازی کرده بود. هر چند کوتاه ولی فیلم توقیف شده و موضوع اون بیانگر دیدگاه شهید صانع میباشد که به دروغ بسیجی بودن رو بهش منتسب کردن.: http://www.youtube.com/watch?v=2Eyiu0LXXRE

hamed

فیلم های 25 بهمن و حضور مردم سبز را در این صفحه ببینید http://www.facebook.com/25bahman

yarisssssssssss

سلام - سبز و آبی و سیاه معنی نداره اگه ادعا میکنیم آریایی وایرانی هستیم پس همه یک رنگیم. اگه مخالفیم یا موافق باید اتحاد داشته باشیم.با این جینگولک بازیا و به کشتن دادن جوونا به جایی نمیرسم چون خودمان هم هنوز نمیدونیم چی میخواییم. معنی ازادی رو نمیدونیم[لبخند]

شايان

ممد زرندي، خودتي؟؟؟؟ من باورم نميشه اين حرفاي تو باشه...[ناراحت] [هیپنوتیزم]