آنونیموس: فیس‌بوک را نابود می‌کنیم!

آنونیموس اعلام کرد این حمله سایبری گسترده در تاریخ 14 آبان (5 نوامبر 2011) انجام خواهد گرفت و دیگر این شبکه اجتماعی قادر به ارائه سرویس به کاربران نخواهد بود.گروه قدرتمند هکرهای آنونیموس اعلام کرد قصد دارد شبکه اجتماعی فیس بوک را هک کند زیرا مدیران این شبکه اطلاعات کاربران آن را به آژانس‌های جاسوسی و دستگاه‌های دولتی می‌فروشند و حریم خصوصی میلیون‌ها کاربر در جهان را نقض می‌کنند.

به گزارش ایسنا، آنونیموس اعلام کرد: این حمله سایبری گسترده در تاریخ 14 آبان (5 نوامبر 2011) انجام خواهد گرفت و دیگر این شبکه اجتماعی قادر به ارائه سرویس به کاربران نخواهد بود.
آنونیموس در پیغام خود در یوتیوب از کاربران فیس بوک خواسته است برای دفاع از آزادی اطلاعات و حفظ حریم خصوصی خود به کمپین نابودی فیس‌بوک بپیوندند.این گروه هکری هم‌چنین اعلام کرد، فیس بوک به طور محرمانه اطلاعات کاربران خود را به آژانس‌های دولتی می‌فروشد و به شرکت‌های امنیت اطلاعات اجازه می‌دهد دسترسی مستقیم به اطلاعات کاربران داشته باشند و آن‌ها را قادر می‌سازد درباره افراد در سراسر جهان به جاسوسی بپردازند.

آنونیموس قصد دارد حمله سایبری خود را در تاریخ 5 نوامبر انجام دهد که از نظر تاریخی قابل توجه است. در این روز در سال 1605 دو مرد جوان انگلیسی تلاش کردند تا مجلس اعیان انگلیس را با استفاده از مواد منفجره نابود کنند که البته موفق به این کار نشدند.در این پیغام آمده است فیس‌بوک به دولت‌های دیکتاتور و خودکامه مانند مصر برای شناسایی معترضان کمک کرده است. در بخش دیگر گفته شده، هرگونه فعالیتی که در فیس‌بوک انجام می‌دهید ثبت می‌شود و اگر عضویت خود را در این شبکه لغو کنید، و صفحه خود را پاک هم کنید، باز هم اطلاعات شخصی شما در فیس‌بوک باقی خواهد ماند.
/ 2 نظر / 24 بازدید
رهگذر

با مطالب زیر آپم: 1-ده دلیل که خدا زن را آفرید(طنز) 2-تو کشورای مختلف وقتی دو تا پسر عاشق یه دختر میشن چکار میکنن؟(طنز) 3-انشای یه بچه دبستانی درمورد ازدواج(طنز) 4-نامه عاشقانه پسر عرب به دختر ایرانی(طنز) منتظر حضورتون هستم، نظر یادتون.[گل]