قهوه تلخ و فراماسونری (قسمت دوم)تکمیلی

این مطلب دوقسمت میباشد برای دیدن قسمت قبل اینجا کلیک کنید...

در هنگام ورود کاراکتر بلوتوث به داستان وی به یکی از بازیگران، یک زیتون میدهد . چقدر جالب است که زیتون (اگر اشتباه نکنیم )عبری آن همان "موسی" (ع)، پیامبر قوم یهود میشود  . و به طور اتفاقی زیتون در پشت دلار های آمریکا به شکل جالی به کار رفته مثلا در پشت یک دلاری در سمت راست 13 برگ زیتون دیده میشود. البته تا آنجا که بررسی کردیم در طرح های قدیمی هیچ کدام از تاج هایی که سزار های یونانی بر سر میگذاشتند میوه زیتون نداشت شاید هم ما ندیدیم ! 

در پلان های متعدد این سریال کاراکتر بلوتوث مدام دست راست خود را به بالا میبرد که بسیار بسیار اتفاقی با یاد واره جرج واشنگتن (ماسون اعظم که دارای نشان 33 ماسونی بود ) در آمریکا تقارن دارد . البته خود مردم آمریکا هم از دیدن این یادواره در هنگام رونمایی تعجب کردند. 

و آدم تعجب میکنه که چقدر جالب و اتفاقی است که یادواره جرج واشنگتن هم با مجسمه بز بافومت شباهت بالایی دارد : 

این  شباهت را در خود وبسایت های انگلیسی زبان هم بررسی کردن  بسیار جالب و قابل تامل بود  . اما اونم اتفاقیه

یکی دیگر از سخنان اتفاقی و جالب کاراکتر بلوتوث سخنانی که در باب کشتن افراد میزند : 

چقدر واقعا جالب و اتفاقی است که تنها کسی که از آغاز خلقت تاکنون چنین کاری کرده کسی نیست جز شیطان ! و بسار جالب است که در هنگامی که بلوتوث میخواهد از کاخ برود؛ او میگوید من رو هرگز با این ها مقایسه نکن من از همه این ها بدترم ! . 

انگار مسائل جالب در این سریال تمامی ندارد. دریکی از پلان ها، به طور کاملا اتفاقی در دقیقه 13، بلوتوث به یکی از بازیگران میگوید که بند پشت لباس من رو ببند. هنگامی که کاراکتر مذکور در حال بستن بند است یک نشانی شبیه هلال در پشت بلوتوث میبیند که این نشان، علامت فردی است که قرار است این مملکت رو به اوج اقتدار خودش برساند  . چقدر اتفاقی این حرکت به امام زمان (عج) تشابه دارد که بر روی صورت خود یک خال دارد و قرار است بیاید تا جهان را از دست ظالمان خارج سازد . چه قدر اتفاقی!!!

و باز هم چقدر اتفاقی، هنگامی که بلوتوث از یکی از نگهبانان نامش را میرسد وی میگوید که نامش "داوود " است . بعد بلوتوث در هنگامی که سر به آسمان دوخته است میگوید " چه اسم زیبایی " و بسیار جالب است که در زمان 22:22 اتفاق می افتد. 

اما داوود کیست ؟ داوود همان پیامبری است که فراماسون ها به آن پادشاه میگویند و حتی نام یکی از شهر هایشان را به این نماد گذاشته اند. مثلا تا به حال تعجب نکردید که واشنکتن دی سی (Washington DC) دی و سی آخر به چه معناست ؟ به معنی "David Capital " یعنی پایتخت داوود است . 

و عدد11 (مقدس ترین عدد) وضرایب آن هم از مهم ترین اعداد فراماسون هاست و اون رو به کار میبرن مثلا :

جنگ 22 روزه غزه 

-جنگ 33 روزه لبنان 

-اسرائیل در مدار 33و 33 شمالی قرار دارد 

-آفریقای جنوبی در مدار 33 و 33 جنوبی قرار دارد.( به بازی های جام جهانی در این منطقه که البته نماد های ماسونی در آن به کار رفته است توجه کنید) 

-انداختن بمب هیراشیما در مدار 66(33+33) و 33 

-حمله نظامیان آمریکایی در اوایل انقلاب در طبس در مدار 33 درجه ( جالب اینجاست که بسیاری از فرمانده های آمریکایی صحرای سمنان را برگزیده بودند اما چون طبس در مدار 33 بود ترجیه دادند درآن منطقه فرود آیند)

-منطقه برمودا که لژهای ماسونی زیادی آنجاست در مدار66 و 33 قرار دارد. 

-در نظام فراماسونری که عموما در غرب حاکم است هیچ فردی به قدرت نمیرسد مگر این که فراماسون باشد و البته روئسای جمهور ضد فراماسونری کشته میشوند. مانند : 

    - کشته شدن آبراهام لینکلن در صندلی شماره33 تئاتر 
    - کشته شدن جان.اف.کندی در شهر دالاس ایالت تگزاس در مدار 33 درجه

چقدر اتفاقی!!!!!!

..................................

در قسمت 15 در دقیقه 18 کاراکتر برزوخان عدد 911 را به کار میبرد. چقدر جالب چه اعدادی .و چقدر جالب است که در حادثه کاملا اتفاقی یازدهم سپتامبر این حادثه در روز ١١ و ماه ٩ انجام شد و دقیقا چه قدر اتفاقی 911 روز بعد انفجارات مادرید اتفاق افتاد و واقعا اتفاقی در نهمین سالگرد ماجرای فروریختن برج های منهتن، قرآن سوزی های متعددی انجام پذرفت . چقدر اتفاقی .


چرا 9 مقدس است ؟ 

در افسانه های ماسون ها آمده است که" هیرام " معبد سلیمان (از نظر یهودیان فراماسون، حضرت سلیمان پیامبر نبوده بلکه جادوگر بوده و به او شاه سلیمان می گفتند) را ساخته است. درواقع ناظر بر ساخت معبد بوده است. عده ای (به دلیل نگفتن چند اسم رمز) هیرام رامیکشند و بدن او را قطعه قطعه میکنند. در همین میان، 9 ماسون قطعه های بدن هیرام را به هم میچسبانند و هیرام زنده میشود و به همین خاطر عدد 9 برای ماسون ها مقدس میشود . و تحلیل دیگری که 9 را مقدس میکند این است که عدد 9 کنایه از معجرات 9 گانه موسی (ع) است . که نشان درجه ماسونی هم کنایه از دست نورانی موسی است، هنگامی که آن را در لباس خود میکرد. 

« سمت راست تصویر آنتوان زندر لاوی موسس شیطان پرستی نوین و کلیسای شیطان »

/ 14 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نازنین

عجب مطلبیه....دارم شاخ در میارم بیش از 3بار خوندم همه ی عکساش مستنده

آرش

از وقتی مطالب فراماسونری رو خوندم خیلی برام جذابه هر موضوعی مشابه این.....طبق نوشته های خودت فراماسونری بر پایه ی نماد ها میاد جلو به نظر من اینطور که بوش میاد این نظام سلطه نمادهای زیادی روی دربر میگره ولی ما باید یا اگاهی از اینا استفاده کنیم...و هر نمادی رو هرجا استفاده نکنیم

حسن

اگه اینقدر روی این قضایا حساس هستید و مو رو از ماست بیرون می کشید بد نیست رهبر انقلابتونو هم همین طوری بررسی کنید تا ببینیم جزو باند ماسون ایران هستند یا نه...چون بدجور کاراشون تابلو شده

ناشناس

برو بابا تو هم با این مطلبت به همه که گیر میدن بس نبود حالا رو مدیری زوم کردین

روح الله

با سلام. من قبلا این متن رو در جای دیگه ای خونده بودم. وجود علائم و نشانه ها به هیچ وجه قابل انکار نیست. اما... اما از مهران مدیری بسیار بعیده که خودش توی این خط ها باشه و احتمالش خیلی زیاده که یک آدم نفوذی داخلشون راه پیدا کرده باشه. دلیل بنده هم موجه هستش. همه ی ما سی دی ماهواره ی مهران مدیری رو دیدیم. توی این سی دی آقای مدیری ماهواره ای ها رو به گند می کشه؛ تا حدی که اون یارویی که آقای مدیری به جاش بازی کرد، بعد از دیدن سی دی، شبکه اش رو تعطیل کرد. این مسئله تا حدی مهم بود که در خبر 20:30 هم به سی دی مهران مدیری اشاره و به نوعی از اون تمجید شد. در همان بخش خبری، در دو، سه مورد هم به طور عینی نمونه ی اصلی ماهواره ایش رو نشون داد. از جمله اون زن خواننده ی فراری که به اون فضاحت از مملکت فرار کرده. شکی نیست که فراری های خارج نشین که شبکه ی ماهواره ای تاسیس کرده اند در راستای سیاست های امریکا کار می کنند. امریکایی ها هم که خودشان یک پا ماسون هستند! ادامه دارد.......

روح الله

.... ادامه ی نظر قبلی مهران مدیری اگه رابطه ای با اون ها داشته باشه هیچ وقت اقدام به ساختن چنین مجموعه ای (ماهواره) نمی کنه. این موضوع را هم باید در نظر داشت که در چند وقت اخیر و به خصوص بعد از پخش نشدن قهوه ی تلخ مهران مدیری در صداوسیما و بعد از آن حضور نیافتن مهران مدیری در جمع هنرمندانی که با مقام معظم رهبری دیدار کردند، در بین مردم طوری جلوه داده شده بود که مهران مدیری مخالف نظام است! شبکه های ماهواره ای هم به همین بهانه از مهران مدیری تمجید می کردند و او را می ستودند؛ تا این که سی دی ماهواره بیرون آمد و تمام رشته های آن ها را پنبه کرد. در دیدار هنرمندان با رهبری، افراد دیگری نیز بودند که در آن جمع حضور نیافتند؛ حال به علت این که سر فیلمبرداری بودند و یا این که تعداد دیدار کنندگان با رهبری محدود بوده است... -------------- امیدوارم این نظر را برای روشن تر شدن اذهان عمومی، در صفحه ی نخست وبلاگ خود منعکس نمایید. با سپاس فراوان. یا علی.

سپهر

با سلام.من بی مقدمه میگم نمادها وتمام مباحثی که راجع به فراماسونری گفتید قبول دارم ولی اینکه قهوه تلخ و بازیگرانشو به نحوی متهم به استفاده از نمادها و یا پیرو ماسون بودن کنید کار صحیحی نیست.نباید بذاریم دانسته هامون به وسواس در زندگی تبدیل بشه.

پرستو

شما همش می گین نمی خواین کسی رو متهم کنید ولی نا واسته تو ذهن ادم نقش می گیره. من هنوز با این عکسا قانع نشدم می تونه همش تصادفی باشه شایدم نه!

حالا هر کی!

آقا دستت درد نکنه، فوق العاده بود. حالا میگم اینا با خود آقای مدیری در میون گذاشته شده؟!

فرزاد

مدیری گفته ازمجموعه26میخواد همه چیزو عوض کنه(لوکیشن و...)اگه تومجموعه جدید بازم ازاین چیزا بودمعلومه یه ریگی به کفششه.